• AKTUÁLNA INFORMÁCIA: OD 2.4.2024 DO 30.4.2024 ELEKTRONICKÝ ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA!

• VESELÁ VEĽKÁ NOC🐣
    • Veselú Veľkú noc plnú slniečka, radosti, milých priateľov a pekných chvíľ Vám praje Vaša Tridsaťsedmička.
    • VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY!
    • Veľkonočné prázdniny prebehnú v termíne od 28.3.2024 do 2.4.2024. Vyučovanie sa opäť začne v stredu - 3.4.2024. Prajeme Vám príjemné prežitie prázdnin.
    • 28. MAREC 2024 - DEŇ UČITEĽOV!
    • Všetko najlepšie ku DŇU UČITEĽOV.
    • OK - GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA!
    • Predstavujeme Vám úspešných riešiteľov GEOGRAFICKEJ OLYMPIÁDY.
    • 1. MIESTO OK - BIBLICKÁ OLYMPIÁDA!
    • 21.3.2024 sa konalo OK súťaže a náš tím vybojoval nádherné 1. miesto. Blahoželáme a tešíme sa.
    • DEŇ BEZ ŠKOLSKEJ TAŠKY - 5. - 9. ROČ.!
    • 27.3.2024 Vás od rána čakáme v škole - dnes však bez školskej tašky. Vašou úlohou bude priniesť si veci do školy v hocičom inom, len nie v školských taškách. Už teraz sa tešíme na Vaše kreatívne nápady.
    • 22.3.2024 - DEŇ VODY V 3.B TRIEDE!
    • Dôležitosť vody v našom živote si pripomenuli v 3.B triede.
    • KLÁŠTORNÉ PEČATENIE - 3.B!
    • 15.3.2024 3.B ukončila putovanie za históriou v dome Gašpara Haina.
    • Zapájame sa do projektu - Olejko chráni prírodu. Sledujte web školy pre ďalšie podrobnosti.
  • 37 TRIDSAŤSEDMIČKA 37

• VESELÚ VEĽKÚ NOC PLNÚ SLNIEČKA, RADOSTI, MILÝCH PRIATEĽOV A PEKNÝCH CHVÍĽ VÁM PRAJE TRIDSAŤSEDMIČKA!

• 28.3.2024 - VŠETKO NAJLEPŠIE KU DŇU UČITEĽOV! 🌷💐🌹

• NOVINKY

• VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY!

25.3.2024 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Vážení rodičia a milí žiaci,

oznamujeme Vám, že v termíne od 28. marca 2024 (štvrtok) do 2. apríla 2024 (utorok) sa konajú veľkonočné prázdniny.

V prevádzke v uvedenom termíne nebude ŠJ ani ŠKD.

Školské vyučovanie sa opäť začne 3. apríla 2023 (streda).

Prajeme Vám príjemné prežitie sviatkov jari!

25mar
          • VEĽKÁ NOC V ŠKD - SOVIČKY!

27.3.2024 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

V klube ŠKD, ktorý sa premenil na malú dielňu sa rozhostil ruch a smiech. Deti so zanietením pracovali na svojom veľkonočnom projekte, pričom každý zvyšok dreva sa premenil na veselého zajka.

Perfektne využili aj odpadový materiál z obkladačiek. Výsledkom boli pestrofarebné veľkonočné obrázky, ktoré nielenže zdobili triedu, ale priniesli aj radosť a hrdosť malým umelcom, ktorí ich vytvorili.

27mar
          • DEŇ BEZ ŠKOLSKEJ TAŠKY

27.3.2024 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Deň bez školskej tašky je neobyčajnou iniciatívou, ktorú žiaci na rôznych školách organizujú s cieľom zmeniť svoj bežný školský deň a zmeniť všedné ráno na úsmevné.

Aj my sme sa dnes rozhodli nepriniesť so sebou svoje ťažké školské tašky, ktoré sú obvykle plné učebníc a rôznych potrieb. Namiesto toho sme si priniesli iné, zaujímavé veci, ktoré Vám teraz prostredníctvom fotografií predstavíme.

27mar
          • DNES SA U NÁS KLOKANILO!

26.3.2024 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Úlohy najväčšej medzinárodnej žiackej súťaže Matematický klokan sme spolu s miliónmi žiakov na celej zemeguli dnes starostlivo prelúskali a budeme čakať na výsledky, ktoré budú zverejnené koncom apríla. Dáme vám vedieť, ako sme dopadli.

Klokani z Tridsaťsedmičky

26mar
          • DEŇ VODY V 2.C!

25.3.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Aj my v 2. C sme si v piatok pripomenuli, aká dôležitá je pre život na našej planéte VODA. Zamerali sme sa na moria a oceány, v ktorých je tiež život.

Dozvedeli sme sa, že vplyvom globálneho otepľovania sa množia medúzy, pretože obľubujú teplú vodu a to nie je pre morské rybky dobré, lebo ich požierajú,... že v moriach pláva obrovské množstvo plastových slamiek, pohárikov, igelitiek a morské živočíchy si myslia, že je to potrava a pri požieraní sa môžu zadusiť... a ešte mnoho zaujímavých informácií, z ktorých sme sa poučili...

25mar
          • KLÁŠTORNÉ PÍSMENÁ - 5.C!

25.3.2024 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Vo štvrtok (21.3.2024) sme boli v múzeu - my 5.C trieda. Cítili sme sa tam dobre. Naučili sme sa, prečo sa Diablova kniha volá Diablova kniha.

Tiež sme sa naučili písať kláštorné písmená. Mohli sme si vybrať, akým druhom kláštorného písma si napíšeme svoje meno. Na prvý pohľad to vyzeralo ťažko, ale bolo to ľahké.

• MY BRAIN ACADEMY PONUKA

Štvrtok 28. 3. 2024