• VESELÁ VEDA - PRÍMESTSKÝ TÁBOR

našu školu oslovila nezisková organizácia Veselá veda s cieľom otvoriť pre deti z 1. – 4. ročníka tábor zábavných “vedeckých” pokusov.

Poslaním Veselej vedy je rozvoj detí, ich prirodzenej zvedavosti a talentov prostredníctvom podpory zájmu o skúmanie prírody a jej zákonitostí. Deti vďakavlastnej skúsenosti s objavovaním sveta prírodných vied získávajú pozitívny postoj k svetu vedy, výskumu a k technickým odborom. Veselá veda pôsobí od roku 2011 v mnohých mestách po celej Českej a Slovenskej republike, organizuje krúžky, projektové dni a prímestské tábory.

Vedenie školy vyjadruje podporu mimoškolským aktivitám podnecujúcim zvedavosť detí a rozširovanie znalostí hravou formou, ktoré môžu prispieť k vytvoreniu kladného vzťahu detí k technike a prírodným vedám.

Presné informácie o čase a mieste konania krúžkov takisto ako prihlášku nájdete na webových stránkach Veselej vedy www.veselaveda.sk.