• JUMPNJOY ACADEMY

• JumpNjoy academy (občianske združenie) vam dáva do pozornosti všeobecnú športovú prípravu pre deti vo veku od 6-11 rokov.

S väčšinou z vás sme boli osobne a preto veríme že si nás pamätáte a viete o čo ide. Na základe aj nášho stretnutia sme sa dohodli o zaslanie plagátu ktorý by sme vás poprosili prezdielat na edupage popripade vyvesiť na nástenke školy ( vieme ho doniesť aj osobne).

Pre Vás s ktorými sme ešte neboli osobne, verím že sa tak stane v nasledujúcich dňoch.

Našim cieľom je postarať sa o deti v poobedňajších hodinách a to profesionálnym spôsobom - JumpNjoy ponuka 7 športov ktoré sú v rámci 7 blokov počas celého školského roka, sú to individuálne športy ako atletika, gymnastika

Kolektívne športy ako futbal florbal basketbal volejbal

A netradične ako kinbal badminton a pod.

Chceme podchytiť talenty ktoré sú v deťoch a už od mala ich nasmerovať správnym smerom.

Veríme že vás táto ponuka zaujala.