• Dotácia na stravu od 1.5.2023 sa bude poskytovat' v sume:

• 2,10 EUR za každý deň, v ktorom sa žiak zúčastnil na vyučovaní v ZŠ na prvom stupni a odobral obed
        • 2,30 EUR za každý deň, v ktorom sa žiak zúčastnil na vyučovaní v ZŠ na druhom stupni a odobral obed

INFORMACIE PRE RODICOV:

Odhlásiť, resp. prihlásiť na stravu je možné do 7,00 hodiny aktuálneho dňa prostredníctvom www.eskoly.sk alebo telefonicky na čísle 053/451 3821, 0911 615 991. Každý stravník má pridelené heslo na odhlasovanie stravy, v prípade, že heslo nemáte, kontaktujte vedúcu ŠJ, heslo Vám bude následne pridelene. Po tomto čase sa na daný deň odhlásiť nedá, keďže sa už obed pripravuje. Odhlasovanie cez sms sa neakceptuje! Rodič/zákonný zástupca žiaka je povinný odhlásiťzo stravovania svoje dieťa pri chorobe, odchode zo školy a pod. Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančnáani vecná náhrada neposkytuje.

V prípade náhleho odchodu žiaka z výchovno-vzdelávacieho procesu zo zdravotných dôvodov je možné si obed vyzdvihnút v čase od 11:30 hod. - do 11:45 hod. do prenosných nádob.

Povinnosťou každého stravníka je nosiť do ŠJ číp, ktorý má každý stravník pridelený aj s prihlasovacím heslom v deň prihlásenia sa na stravu. V prípade straty čípu je stravník povinný si zakúpiť nový číp u vedúcej ŠJ v hodnote 1,92 EUR.

Rodič uhradí plnú čiastku stravného vypočítanú podľa aktuálneho finančného pásma stravovacieho zariadenia v prípade včasného neodhlásenia stravníka zo stravy alebo neodobratia stravy.