• Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že v tomto období sa naša škola opäť uchádza o 2% z dane.

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste zvážili možnosť prispieť 2% z dane našej škole - ZŠ, G. Haina 37 v Levoči.

Tieto peniaze budú použité na rôzne aktivity, ktoré pomôžu pri rôznych činnostiach v škole, ale aj mimo nej. Vašou podporou umožníme deťom získať poznatky alebo spoznať veci, ktoré by sme bez tejto podopry nemohli zrealizovať.

Vopred Vám ďakujeme za Vašu podporu a dôveru.

AKO NA TO:

1. Na na webovej stránke si stiahnite tlačivo “Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby”, ktoré následne vyplníte.

2. Povinnou prílohou “Vyhlásenia” je “Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti”, ktoré daňovníkovi vydá zamestnávateľ na predpísanom tlačive.

3. Obe tieto tlačivá prosíme osobne doručiť do 31.3.2024 na daňový úrad podľa vášho bydliska.

Vaša ZŠ, G. Haina 37, Levoča

TLAČIVO:  2PERCENTA_ZS_G._HAINA_37_LEVOCA.pdf