• 1.B PANI JANKA BUDZÁKOVÁ

• 25.04.2020 14:25
        • TATIANKA BUDZÁKOVÁ
        • AHOJTE! Príspevok, ktorý dnes máme pripravený je od pani Janky Budzákovej, ktorá nám napísla a poslala fotografie. ĎAKUJEME VÁM! Veľmi sa tešíme Vášmu príspevku!

Dobrý deň,
          u nás doma sa nezabudlo ani na Deň učiteľov. Sme veľmi vďačné za pani učiteľku Andrejku Novotnú.
          Naša dcéra ako i my v týchto dňoch postrádame jej "prítomnosť”.
          Tatianke veľmi chýba ona aj kolektív detí, už si aj poplakala.

Ešteže sú tie mobily a internet, že aspoň takto môžeme byť v kontakte.

Vyrobili sme pre ŇU kytičku z papiera, snáď sa poteší, keď sa k nej neskôr dostane. Kytičku má aj pre pani vychovávateľku Katku, tak aspoň touto formou pozdravujeme.

Učenie nám ide dobre, všetko máme dopodrobna od pani učiteľky vysvetlené, čo a ako robiť. Sú dni kedy sa chce menej, ale dá sa to zvládnuť. Určite by to bolo lepšie a veselšie v škole, kde sa deti navzájom ťahajú a pani učiteľka motivuje.

Vážime si každého jedného pedagóga, pani upratovačky, kuchárky, školníka i údržbára. Vďaka za vašu prácu, ktorú netreba brať ako samozrejmosť. Vytvárate dohromady super celok ZŠ 37-čky.

Veríme, že v školskom roku 2020/2021 sa opäť uvidíme.

Prajeme pevné zdravie Vám i Vašim rodinným príslušníkom.

S pozdravom rodina Budzáková.