• ŠKOLSKÉ KOLO BIOLOGICKEJ OLYMPIÁDY!

• 31.1.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Dňa 12. januára 2023 sa uskutočnilo školské kolo Biologickej olympiády v kategórii C určenej pre žiakov 8. a 9. ročníka. Žiaci súťažili on-line formou v teoretickej aj  praktickej časti, ktorá bola virtuálna. Otázky boli hlavne zamerané na overenie poznatkov o stavbe tela a životných prejavov všetkých organizmov. Súťaže sa zúčastnilo 10 žiakov. Čas na vypracovanie testu bol maximálne 40 minút. Pri rovnakom počte bodov o poradí súťažiacich rozhodoval čas odovzdania testu.

Umiestnenie:

1. miesto – Daniela Dobrovičová z 8.A, 50 bodov
            2. miesto – Amália Pomikalová z 9.C, 49 bodov
            3. miesto – Klára Pomikalová z 8.A, 48 bodov
            4. miesto – Tamara Valosová z 8.B, 47 bodov
            5. miesto – Ľuboš Orinčák z 9.B, 43 bodov
            6. miesto – Erika Bajtošová z 8.A, 41 bodov
            7. miesto – Barbora Bartošová z 9.A, 41 bodov
            8. miesto – Eliška Gemzická z 8.B, 40 bodov
            9. miesto – Adriána Hricová z 8.B, 40 bodov
            10. miesto – Dávid Novák z 9.B, 31 bodov

Víťazom blahoželáme!

Danielke a Amálke želáme veľa úspechov na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 14.februára 2023.

Pripravila: Ing. Mária Brečková

• OKRESNÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU!

• 23.1.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Po úspešnom školskom kole OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU sa naši dvaja reprezentati - ANETT HRUSTIČOVÁ a TOMÁŠ SPIŠSKÝ zúčastnili okresného kola tejto súťaže (19.1.2023).

Vo vedomosťami nabitej súťaži obaja preukázali svoje vedomosti naplno, a tak po písomnej časti (posluch/gramatika/slovná zásoba) a ústnej časti (príbeh podľa obrázka/role play) sa môžu obaja pochváliť s vynikajúcim umiestnením.

Tomáš Spišský sa umiestnil na 2. mieste v kategórii 1A.

Anett Hrustičová sa umiestnila na 1. mieste v kategórii 1B.

Srdečne Vám blahoželáme a Anett prajeme veľa úspechov v krajskom kole tejto súťaže.

Pripravil: Mgr. Martin Kokavec

• OZNAM!

• 10.1.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Na základe všeobecne záväzného nariadenia Mesta Levoča č. 8/2022 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Levoča sa určuje:

• výška príspevku zákonného zástupcu žiaka na činnosti školského klubu detí na sumu 15,00 eur
            • príspevok zákonného zástupcu žiaka na stravovanie v školskej jedálni vo výške určenej pre 3. finančné pásmo – 1. stupeň 1,70 €, 2. stupeň 1,90 € plus 0,30 € na úhradu režijných nákladov na jedno hlavné jedlo.

ZŠ, G. Haina 37, Levoča

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE!

• 9.1.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňa 16.1.2023 (pondelok) sa uskutočnia triedne schôdze RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA.

Organizácia:

• 1.roč. až 8. roč. triedne schôdze od 16:00 hod. v jednotlivých triedach
            • Triedy 9.A, 9.B a 9.C triedne schôdze sa uskutočnia v školskej jedálni od 17:00 hod.

ZŠ, G. Haina 37, Levoča