• OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU!

• 5.10.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Dnes sa v areáli našej ZŠ uskutočnilo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných škôl a osemročných gymnázií.

Cezpoľného behu sa zúčastnilo 10 škôl z levočského okresu.

Družstvo našich žiačok v zložení Nina Janovčíková, Sára Pápištová a Klára Pomikalová obsadilo celkové 🥇1. miesto🥇 a družstvo našich žiakov v zložení Dominik Gally, Matej Bendžala a Roman Lesňák sa umiestnilo na celkovom 🥈2. mieste🥈.

V kategórii jednotlivcov žiačok získala Nina Janovčíková zlatú medailu za celkové 🥇1. miesto🥇, Sára Pápištová skončila na 4. mieste a Klára Pomikalová dobehla na 5. mieste.

V kategórii jednotlivcov sa medzi žiakmi najlepšie umiestnil Dominik Gally na 6. mieste, Matej Bendžala skončil na 8. mieste a Roman Lesňák obsadil celkové 10. miesto.

Blahoželáme.

• ŠKOLSKÝ ŠPORTOVÝ DEŇ!

• 3.10.2023 ZŠ, G. Haina 37, Levoča

Vážení rodičia, milí žiaci,

srdečne Vás pozývame na ŠKOLSKÝ ŠPORTOVÝ DEŇ plný aktivít a dobrej nálady.

Stretneme sa v sobotu 7.10.2023

Čas: 9:00 - 12:00 hod.

Miesto: areál školy - školské ihrisko

Pripravili sme pre Vás:

zaujímavé športové aktivity, chutný guláš, skákací hrad, maľovanie na tvár (spoplatnené 3,50 EUR), stánok s občerstvením (spoplatnené podľa ponuky) a navštívia nás aj hasiči.